De XPLR modellen die in samenwerking met Goodyear zijn ontwikkeld, maken deel uit van een wiel- en bandensysteem dat de regels in de gravelsport op zijn kop zet. De
Hun Dynamic:UHP rubbermengsel verbetert niet alleen de grip, maar verlaagt ook de rolweerstand. Ondertussen bieden de M:Wall verstevigingen in de zijwanden optimale bescherming tegen insnijdingen en lekrijden, zodat rijders kunnen volstaan met de laagst mogelijke luchtdruk. En tot slot zijn de afmetingen van de hielen van de band zo ontworpen dat ze niet alleen gemakkelijk gemonteerd kunnen worden, maar ook een stevige grip op de TSS-velgen garanderen.
De
| Productnaam: | ZIPP XPLR Slick Vouwband - Gravel | Tubeless Ready | by Goodyear - 40-622 |
| Fabrikant: | ZIPP |
| Artikelnummer: | ZIP695841 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 40-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 40 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | M:Wall |
| Bandenmateriaal: | Dynamic:UHP |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 500g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | TI-GY-XPSK-A1 | 00.1918.748.001 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 710845904646 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.zipp.com |