Voor de nieuwe Epic 8 Comp heeft Specialized gewerkt aan elke variabele in de formule voor snelheid. De grenzen van prestaties, efficiëntie en lichtgewicht constructie zijn verlegd om te voldoen aan moderne, veeleisende XC tracks met beter materiaal. De nieuwe kinematica van de Epic 8 maakt het de meest trapefficiënte fiets die Specialized ooit heeft gemaakt, terwijl de schokdempers met speciale afstellingen schokken beter absorberen dan voorheen. De nieuwe Epic 8 vertegenwoordigt de volgende evolutionaire stap in snelheid.
Waarschijnlijk de meest capabele fiets op de planeet. De progressieve geometrie van de Epic 8 combineert technische off-road capaciteiten met snelle en efficiënte klim- en versnellingsprestaties. De laterale en torsiestijfheid van het chassis zorgen voor een extreem nauwkeurig rijgedrag.
Vergeleken met de vorige generatie absorbeert de nieuwe Epic 12% meer schok- en trillingskrachten. Dit betekent dat je minder vermoeid raakt en efficiënt blijft.
Het Specialized Ride Dynamics team heeft een op maat gemaakt dempingssysteem ontwikkeld voor de Epic. De unieke Ride Dynamics dempingskarakteristieken verbeteren de algehele rijervaring. Door de schokdempers te coördineren met de hefboomverhoudingen van de vering en de kinematica is een fiets gecreëerd die meer is dan de som der delen.
Door de kinematica van de vering te optimaliseren, was het Ride Dynamics team in staat om inefficiënt bobbing met 20% te verminderen, terwijl de actieve vering voor effectief schokmanagement behouden bleef. Het is de meest efficiënte verende fiets die Specialized ooit heeft getest.
Alle nieuwe Epic modellen zijn nu uitgerust met SWAT 4.0 opbergruimte om al je essentials mee te nemen. Een geïntegreerde stuurstop voorkomt het alomtegenwoordige litteken op de bovenbuis bij je eerste val.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized EPIC 8 COMP - 29" Carbon Mountainbike - 2025 - gloss ashen gray / white |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC698118 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Trail |
| Naven: | Specialized |
| Spaken: | DT Swiss Industry |
| Velgen: | Specialized AL | Tubeless Ready | 28-622 |
| Ketting: | SRAM GX Transmission |
| Cassette: | SRAM XS 1270 Transmission |
| Versnellingspook: | SRAM AXS POD Controller |
| Achterderailleur: | SRAM S-1000 Eagle Transmission |
| Trapas: | SRAM DUB |
| Kettingblad gradatie: | 34 |
| Crank: | SRAM S1000 Eagle |
| Remmen: | SRAM Level Bronze Stealth | 180/160mm |
| Zadelpen modell: | X-Fusion Manic |
| Zadel: | Body Geometry Power Sport |
| Stuur: | Specialized AL | Mini Rise | 10mm Rise | 750mm |
| Stuurpen: | Specialized | 7° |
| Vork: | RockShox SID Select |
| Frame: | Fact 11m Carbon | SWAT | Progressive XC Race Geo |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | SRAM Slip on |
| Demper: | RockShox SIDLuxe Select+ |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 120 mm |
| Banden: | Specialized Fast Trak (29x2.35") / Specialized Renegade (29x2.35") |
| Veerweg Frame: | 120mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 11890g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 90325-50 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | M |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 196625152221, 196625151873, 196625152191, 196625152313, 196625151859 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |