De Specialized Enduro Comp is moeilijk te verslaan qua prijs. Je krijgt hetzelfde full carbon frame als op de Enduro Expert en Elite, uitgerust met high-performance onderdelen zoals 4 zuiger schijfremmen, een 12-speed aandrijflijn en betrouwbare vering.
De Specialized Enduro en Demo zouden duidelijk broers en zussen kunnen zijn - dit komt natuurlijk omdat ze veel downhill DNA gemeen hebben. Een meer naar achteren geplaatste wiel lift curve vermindert het verlies van snelheid op grote obstakels. Een lage, naar voren gerichte schokdemper zorgt ervoor dat de fiets zelfs bij hoge snelheden aan de grond blijft en veilig aanvoelt. De uitgebalanceerde stijfheid van het chassis helpt ook bij het genereren van nauwkeurig stuurgedrag en richtingsstabiliteit. Als je dit alles bij elkaar optelt, krijg je een fiets die altijd de controle houdt, zelfs op de steilste en meest rotsachtige trails.
Wanneer je begint te trappen, accelereert de Enduro veel sneller dan je zou verwachten van een downhill-fiets. Hoe komt dat? Ten eerste heeft Specialized de antikraakwaarde verhoogd, zodat de vering beter bestand is tegen invloeden van de aandrijflijn. Ten tweede zijn de hoek van de liggende achtervork en het verbindingsmechanisme bovenaan de schokdemper opnieuw uitgelijnd om de efficiëntie te verhogen. Het eindresultaat? Minder bobbelen, meer snelheid.
Snelheid en pasvorm sluiten elkaar niet uit en daarom werkt de progressieve geometrie van de Enduro zowel bergafwaarts als bergop perfect. Het verschil tussen de zitbuislengtes en de stack tussen de verschillende framematen is hier niet groot, dus je kunt nu eigenlijk elke framemaat kiezen die past bij zowel je lichaamslengte als je rijstijl. Met de slappere balhoofdbuishoek, langere reach en steilere zitbuis in alle maten krijg je een snellere en capabelere fiets - ongeacht de maat.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized ENDURO COMP - 29" Carbon Mountainbike - 2025 - gloss gunmetal / white mountains |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC698128 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Naven: | Specialized |
| Spaken: | DT Swiss Industry |
| Velgen: | Specialized AL | Tubeless Ready | 30-622 |
| Ketting: | Shimano SLX M7100 |
| Cassette: | Shimano SLX CS-M7100 |
| Versnellingspook: | Shimano SLX M7100 |
| Achterderailleur: | Shimano SLX M7100 |
| Trapas: | Shimano BB-MT801 |
| Kettingblad gradatie: | 30 |
| Crank: | Shimano SLX M7120 |
| Remmen: | TRP Trail EVO | 220/203mm |
| Zadelpen modell: | X-Fusion Manic |
| Zadel: | Bridge Comp |
| Stuur: | Specialized | 6061 AL | 6° Upsweep | 8° Backsweep | 30mm Rise |
| Stuurpen: | Trail | 35mm |
| Vork: | RockShox Zeb Select | Charger RC |
| Frame: | FACT 11m Carbon | Enduro Race Geo |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | Specialized Trail |
| Demper: | RockShox Vivid Select Plus |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 170 mm |
| Banden: | Butcher | GRID | GRIPTON® T9 | 2Bliss Ready | 29x2.30" |
| Veerweg Frame: | 170mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 16210g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 93625-5002 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 196625031298, 196625030543, 196625031229, 196625030185 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |