Deze nieuwe, veelzijdige trailfiets is gemaakt voor kleine avonturiers met grote doelen. Met zijn lichtgewicht aluminium frame, 24 inch wielen en vering ontworpen voor jonge rijders, biedt hij goede klimprestaties, veel tractie en een veilig rijgedrag zodat jonge rijders hun rijvaardigheid kunnen ontwikkelen.
De FlexPoint achtervering met een Crest FloTrac Elite schokdemper heeft een veerweg van 130 mm, die speciaal is ontworpen voor lichtere rijders. De 140 mm Crest TR Elite voorvork is de baas over rotsen, wortels en rijsporen. De voor- en achtervering hebben slechts minimale bedieningskracht nodig, waardoor jonge rijders soepele controle en een veilige rijervaring op technische trails hebben.
Het ALUXX SL aluminium frame met jeugdvriendelijke trailgeometrie is gecombineerd met hoogwaardige, lichtgewicht onderdelen om het gewicht te minimaliseren en het voor jonge rijders makkelijker te maken om uitdagende secties te bedwingen. De nieuwe 24-inch TRA wielset is gebaseerd op de bewezen technologie van het TRA wielsysteem voor volwassenen en biedt verbeterde klimkarakteristieken en snellere acceleratie.
Het GIANT TRA-wielsysteem is voorzien van WideGuard-technologie, die lichtere en stabielere velgen mogelijk maakt. Hierdoor kunnen rijders de bandenspanning verlagen voor betere tractie zonder risico op lekrijden of beschadiging van de velg. De 24-inch wielen zijn speciaal ontworpen voor tieners en maken het voor kleinere rijders makkelijker om technische trails te bedwingen. Een verstelbare zadelpen zorgt voor een optimale zithouding bij het bergop en bergaf rijden.
| Productnaam: | Giant Faith 24 - 24" Kinder Mountainbike - 2025 - raw aluminum |
| Fabrikant: | Giant Bikes |
| Artikelnummer: | GNT699492 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Trail |
| Velgen: | GIANT TRA 24" | Tubeless Ready | 30mm |
| Ketting: | KMC X10 |
| Cassette: | Microshift Advent X |
| Versnellingspook: | Microshift Advent X |
| Achterderailleur: | Microshift Advent X |
| Trapas: | Pressfit |
| Kettingblad gradatie: | 30 |
| Crank: | ProWheel CHARM |
| Remmen: | Tektro HD-J285 | 180/160 mm |
| Zadelpen modell: | GIANT Contact Switch AT Lite Vario Stütze | 30.9mm |
| Zadel: | Selle Royal VIVO JR |
| Stuur: | GIANT Contact TR Riser | 20mm rise |
| Stuurpen: | GIANT Contact |
| Vork: | CREST TR Elite Lite | FLOTUNE |
| Frame: | ALUXX SL |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | microSHIFT |
| Gradatie cassette: | 11-48 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Giant chainguide |
| Handvatten: | GIANT Small-Hand Grip |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 140 mm |
| Pedalen: | Plattform Pedale |
| Banden: | Maxxis Minion DHF 24x2.4", 60 TPI | Maxxis Minion DHR II 24x2.3", 60 TPI |
| Veerweg Frame: | 130mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Kleur: | Zilver |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 12520g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1135001100 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Giant - Faith |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4711291119659 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.giant-bicycles.com |