T47 trapas met CNC-bewerkte interne lagercups voor 85,5 tot 92 mm brede trapashuizen en 24 mm trapasassen.
| Productnaam: | Miche T47 IC XL 24 Trapas - T47-85,5/92-24 - x |
| Fabrikant: | Miche |
| Artikelnummer: | MIH712204 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Type trapas: | T47 |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 86.5 mm, 89.5 mm, 90.5 mm, 91.5 mm, 85.5 mm, 92 mm, 86 mm, 89 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Diameter van de behuizing: | 47mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 120g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | BB47XB0024 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8054757042471 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.miche.it |