De Specialized Allez Sprint is ontwikkeld op basis van de bekroonde Tarmac SL7. Dankzij de nieuwste
De frameset wordt geleverd met een FACT carbon starre voorvork en carbon zadelpen. Hij is compatibel met klassieke en aero stuurpennen en sturen en ondersteunt zowel mechanische als elektronische schakelsystemen. Een trapas met schroefdraad zorgt voor eenvoudige installatie en hoge betrouwbaarheid.
De Allez Sprint profiteert direct van de windtunneltests van de Tarmac SL7. Eigenschappen zoals de complexe aluminium balhoofdbuis en interne kabelgeleiding verbeteren de aerodynamica aanzienlijk. Vergeleken met het vorige model is hij 41 seconden sneller over 40 kilometer - een duidelijk voordeel in de race.
De staande achtervorken en de in het wereldkampioenschap beproefde geometrie van de Tarmac SL7 zorgen voor een hoog niveau van comfort en controle. Het resultaat is een aluminium racefiets die snelheid en rijkwaliteit ideaal combineert.
Smartweld lastechnologie maakt precieze verwerking van aluminium mogelijk en maakt complexe vormen mogelijk, zoals de balhoofdbuis of de geïntegreerde trapas. Deze technologie maakt de Allez Sprint uniek en definieert aluminium frames op een nieuw niveau.
Inhoud van de levering: frame met starre voorvork, balhoofd, zadelpen, zadelklem & steekassen
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized ALLEZ SPRINT - Frameset - 2026 - copper tint |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC737290 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Vork: | FACT Carbon |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Schijfrembevestiging: | Flatmount |
| Diameter zadelpen: | Aero / D-Shape |
| Achterderailleurhanger vervangbaar: | ja |
| Dropout: | conventioneel |
| incl. vork: | met vork |
| Diameter zadelklem: | andere/ovaal |
| Type trapas: | BSA |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Oranje, Zilver |
| Gewicht: | 2180g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 70026-70 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 56 |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/4“ |
| Productserie: | Specialized - Allez |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 196625260032, 196625259852, 196625260070, 196625260056, 196625259883, 196625259913 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |