De nieuwe frameset van de
| Productnaam: | Giant REVOLT ADVANCED PRO Frameset - Carbon | Gravel | Road - 2025 - Slate Grey |
| Fabrikant: | Giant Bikes |
| Artikelnummer: | GNT741912 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Vork: | Advanced SL Full Carbon |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Maximale bandbreedte: | 53mm |
| Schijfrembevestiging: | Flatmount |
| Diameter zadelpen: | 30,9 mm |
| Dropout: | conventioneel |
| incl. vork: | met vork |
| Behuizingsbreedte trapas: | 86 mm |
| Modeljaar: | 2025 |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1909002105 | 1909002107 | 1909002108 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4711291086067, 4711291086081, 4711291086098 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.giant-bicycles.com |