De energiebehoefte van de spieren tijdens een duursport kan na maximaal 90 minuten niet meer voldoende door het lichaam worden gedekt. Moderne recepten, zoals die van
De individuele energiebehoefte verschilt per sporter en is afhankelijk van vele factoren:
Het product moet worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Squeezy Energy Gel - Koolhydraatgel - 12x33g |
| Fabrikant: | Squeezy |
| Artikelnummer: | SQE753564 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet, Zout/kruidig |
| Voor/tijdens/na: | Tijdens |
| Type voeding: | Energy Gels |
| Inhoud: | 396g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 33g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260278821516, 4260278820205, 4260278820199, 4260278820281, 4260278820212, 4260278821035 |
| Ingrediënten | Maltodextrin, water, fructose, flavor, acidifier: citric acid; preservative: potassium sorbate; sodium citrate, salt, potassium citrate, antioxidant: ascorbic acid. |
|||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
| Ingrediënten | Maltodextrin, water, glucose, isomaltulose*, flavoring (contains barley), table salt, acidifier: citric acid; preservative: potassium sorbate; sodium citrate, potassium citrate, antioxidant: ascorbic acid. * Isomaltulose is a source of glucose and fructose. |
|||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|