Het zadel combineert het vlakke profiel en de gestroomlijnde vorm van het high-performance racezadel met het gerichte zonale comfort van de 3D-geprinte ADAPTIVE-vulling. Arione ADAPTIVE biedt evenwichtige ondersteuning van de neus tot de achterkant voor renners die volledige bewegingsvrijheid en een aerodynamische houding vooropstellen. Het geheel wordt afgerond door een met carbon versterkte nylon schaal en een gewichtsbesparende carbon rail.
3D-geprinte vulling
De 3D-geprinte Adaptive-bekleding breidt nu de Antares-productfamilie uit en is de perfecte aanvulling voor iedereen die op zoek is naar uitzonderlijk, langdurig comfort op een low-profile prestatiezadel dat een directer gevoel biedt voor optimale trapefficiëntie en krachtoverbrenging.
Snelle lijnen, snelle ritten
De Arione is een hoogwaardig zadel voor racefietsen dat is ontworpen voor snelheid. Met een vlak profiel en een verlengde, gestroomlijnde vorm heeft het de grootste lengte van het Fizik-assortiment en biedt het ruime bewegingsvrijheid van voren naar achteren om krachtig trappen en positiewisselingen tijdens intensieve racewedstrijden en tijdritten te ondersteunen. Ideaal voor agressief, aerodynamisch rijden, helpt de Arione renners een optimale houding te behouden, terwijl hij de druk minimaliseert en de prestaties maximaliseert – of je nu in de sprint naar de finish gaat of in een solo-ontsnappingsgroep in aero-positie rijdt.
Getest in het laboratorium, bewezen op de weg
De technologie biedt biomechanici en ingenieurs ongekende mogelijkheden: ze kunnen meerdere zones op het zadel indelen en elke zone afzonderlijk instellen. Zo worden de afzonderlijke functionele zones qua dempingseigenschappen en mechanisch gedrag op elkaar afgestemd en vloeiend geïntegreerd. Het resultaat is een vermindering van de drukpieken met 60 % en een betere gewichtsverdeling voor meer comfort over het gehele zitvlak.
| Productnaam: | Fizik Vento Arione R1 Adaptive Zadel - 135mm |
| Fabrikant: | Fizik Parts |
| Artikelnummer: | FIZ758107 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren, Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Zadelklem: | ovale steun |
| Kenmerken zadel: | zonder Drukontlasting, Open Saddle Cover, 3D Technologie |
| Materiaal zadeldoek: | Synthetisch |
| Materiaal zadelsteun: | Carbon |
| Diameter zadelsteun: | 7x9 |
| Lengte x breedte: | 284 x 135mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 184g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 70G9D00A0P002 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8021890647740 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.fizik.it |