Hij combineert het platte profiel en de gestroomlijnde vorm van een hoogwaardig racezadel met het op maat gemaakte, zonegewijze comfort van de 3D-geprinte ADAPTIVE-vulling van Fizik. De Arione ADAPTIVE biedt evenwichtige ondersteuning van de neus tot de achterkant voor fietsers die volledige bewegingsvrijheid en een aerodynamische houding vooropstellen. Het geheel wordt afgerond met een met carbon versterkte nylon schaal en een lichte, duurzame holle Kium-rail.
Krachtoverbrenging & drukverlichting
De speciale 3D-geprinte vulling, die speciaal voor de Arione is ontwikkeld, heeft vijf verschillende functionele zones en zorgt voor een responsief, raceklaar rijgevoel om de fietser en de fiets beter met elkaar te verbinden. Dankzij de unieke mogelijkheden van deze technologie is een vulling ontworpen die, in plaats van een traditionele uitsparing, een zachtere centrale functionele zone integreert om het gewicht van de fietser gelijkmatiger te verdelen, de druk beter te verlichten en het comfort tijdens langere ritten te verbeteren – en tegelijkertijd het typische prestatiegevoel van de Arione te behouden. Of je nu een klim aanpakt of het tempo op vlak terrein vasthoudt – dit zadel is gemaakt om je te ondersteunen. Voor- en achterwaarts schuiven wordt vergemakkelijkt door een vlakkere, iets verlengde neus, die dient als optimale basis om kracht te genereren.
Snelle lijnen, snelle ritten
Arione is een hoogwaardig racezadel dat is ontworpen voor snelheid. Met een vlak profiel en een verlengde, gestroomlijnde vorm heeft het de grootste lengte van alle Fizik-zadels – en biedt het ruime bewegingsvrijheid van voren naar achteren om krachtig trappen en positiewisselingen tijdens intensieve wielerwedstrijden en tijdritten te ondersteunen. Ideaal voor agressief, aerodynamisch rijden, helpt de Arione renners een optimale houding te behouden, terwijl hij de druk minimaliseert en de prestaties maximaliseert – of je nu in de sprint naar de finish gaat of in een solo-ontsnappingsgroep in aero-positie rijdt.
Zonespecifieke vulling
De verdere ontwikkeling van digitale 3D-printtechnologie heeft het mogelijk gemaakt om een nieuw type zadel te ontwikkelen, zonder de beperkingen van traditionele productiemethoden en materialen. De ADAPTIVE-zadelvulling wordt vervaardigd door carbon met hun revolutionaire Digital Light Synthesis-technologie. DLS is een additief productieproces dat gebruikmaakt van digitale ultraviolette lichtprojectie, zuurstofdoorlatende optica en programmeerbare vloeibare harsen om onderdelen te produceren met uitstekende mechanische eigenschappen, hoge resolutie en een uitstekende oppervlaktekwaliteit.
| Productnaam: | Fizik Arione R3 Adaptive Zadel - 135mm |
| Fabrikant: | Fizik Parts |
| Artikelnummer: | FIZ758109 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren, Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Zadelklem: | ronde steun |
| Kenmerken zadel: | zonder Drukontlasting, Open Saddle Cover, 3D Technologie |
| Materiaal zadeldoek: | Carbon |
| Materiaal zadelsteun: | Staallegeringen |
| Diameter zadelsteun: | 7 |
| Lengte x breedte: | 284 x 135mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 214g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 70G9D00A1P002 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8021890647764 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.fizik.it |