Een klassieke katoenen fietspet met kleurrijke, traditionele Japanse patronen.
Materiaal
100% Katoen
| Productnaam: | PEdALED Japanese Bandana Pet - Dark Green |
| Fabrikant: | PEdALED |
| Artikelnummer: | PDD766301 |
| Materiaal: | 100% Katoen |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal (textiel): | Katoen |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +10°C |
| Uitvoering hoofddeksels: | Fietsmuts |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 30g |
| GTIN's: | 8021890657558 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant PEdALED .
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoofdomtrek (cm) | 52 - 53 | 54 - 55 | 56 - 57 | 58 - 59 | 60 - 61 | 62 - 63 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Hoofdomtrek (cm) | 48 - 50 | 50 - 53 | 53 - 54 | 54 - 55 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL