Een avontuurlijke fietsmuts die je gezicht en nek volledig beschermt tegen de hete, felle zomerzon.
Materiaal
90% Polyester, 10% Elastaan
| Productnaam: | PEdALED Odyssey Desert Pet - Light Blue |
| Fabrikant: | PEdALED |
| Artikelnummer: | PDD766305 |
| Materiaal: | 90% Polyester, 10% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Eigenschappen: | Windbescherming |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +20°C |
| Uitvoering hoofddeksels: | Pet |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 66g |
| GTIN's: | 8021890657633 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant PEdALED .
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoofdomtrek (cm) | 52 - 53 | 54 - 55 | 56 - 57 | 58 - 59 | 60 - 61 | 62 - 63 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Hoofdomtrek (cm) | 48 - 50 | 50 - 53 | 53 - 54 | 54 - 55 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL