De gloednieuwe Zayante carbon crank is uitgerust met koudgesmede
Alle praxis works-kettingbladen worden vervaardigd met behulp van een eigen koudsmeedproces, dat complexere vormen in het tandprofiel mogelijk maakt. Dit zogenaamde "One-Shot"-proces stelt het bedrijf in staat om het aantal schakelhulpen op het blad te vergroten, wat met normale CNC-productie nauwelijks mogelijk is.
Het proces met een druk van meer dan 1.000 ton zorgt voor een extreem hard en taai oppervlak voor een maximale levensduur. Individuele tandprofielen, wisselende tandhoeken, gesynchroniseerde banen en tactisch geplaatste schakelrampen zijn de kenmerken die zorgen voor soepele schakelprocessen. Dit alles zorgt voor een van de meest duurzame en soepele kettingbladen die ooit voor fietsers zijn geproduceerd.
LevaTime® is het resultaat van jarenlange intensieve tests en fijnafstemming. Het eindresultaat is een van de beste en snelste schakelprocessen die de schakeling te bieden heeft. Bij een LevaTime®-kettingblad zijn meerdere schakelhulpen strategisch zo geplaatst dat ze perfect getimed op- en terugschakelen mogelijk maken. Gesynchroniseerde schakelbanen zijn afgestemd op het binnenste kettingblad en bieden een strak kanaal voor de ketting. Elk tandje is individueel gevormd om een specifieke taak te vervullen. Samen met nauwkeurig geplaatste klinknagels wordt de ketting optimaal gecontroleerd en wordt kettingzuigen effectief voorkomen.
De Zayante carbon kan met de bijbehorende praxis works trapas worden gemonteerd op BSA-, BB86-, BB30, PF30 of Specialized OSB-frames en is compatibel met Shimano 10-/11-/12-speed (ook Di2), SRAM 10-/11-/12-speed en SRAM 22 11-speed, evenals Campagnolo 10-/11-/12-speed (ook EPS) aandrijvingen. De fabrikant adviseert het gebruik van een Shimano-, KMC- of Campagnolo-ketting.
Opmerking: het artikel wordt zonder originele verpakking geleverd.
inhoud van de levering:
| Productnaam: | Praxis Works Zayante Carbon Crankset - M30 | 2x12 | 170 mm - 48/32T - Speciale aanbieding |
| Fabrikant: | Praxis Works |
| Artikelnummer: | PWO768330 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium, Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 2 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 10, 11, 12 |
| Asprofiel trapas: | M30 - 28/30 mm holle as |
| Direct Mount Standard: | SRAM 3 gaten, praxis works |
| Uitvoering kettingblad: | rond |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 44.5mm |
| Q-factor: | 147 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Boutgatenring : | 104, 160 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.praxiscycles.com/ |