De
De tabletten bevatten de twee belangrijke mineralen natrium en kalium. We hebben bewust afgezien van magnesium, omdat magnesium slechts in zeer kleine hoeveelheden via het zweet wordt uitgescheiden en dus niet tijdens de inspanning hoeft te worden aangevuld. Een tekort aan natrium (natriumchloride / keukenzout) is een mogelijke oorzaak van krampen en speelt ook een essentiële rol bij de impulsdoorgave van de zenuwcellen (bijv. naar de spieren).
Voor, tijdens en na alle sportactiviteiten. Tijdens training en wedstrijd elke 20 minuten 200 – 250 ml en indien nodig na training en wedstrijd 500 ml drankje innemen. Een bruistablet in 250 – 375 ml water doen en laten oplossen. Maximale dagelijkse inname: 20 bruistabletten.
De aangegeven aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Het product moet buiten het bereik van kleine kinderen worden bewaard.
Het hoogwaardige ontwerp van de flessen overtuigt net zo goed als hun functionaliteit en prijs. Door het eenvoudige vullen, de waterdichte sluiting en de vaatwasmachinebestendigheid zijn de flessen de ideale partner voor het fietsen. Zonder weekmakers en gemaakt van biologisch afbreekbaar plastic.
| Productnaam: | Squeezy Endurance Electrolytes Bundle - Bruistabletten 3x 20 stuks + drinkfles 500ml |
| Fabrikant: | Squeezy |
| Artikelnummer: | SQE770987 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen, Dextrose |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens, Na |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 22500ml |
| Uitvoering levensmiddel: | Bruistabletten |
| Inhoud: | 240g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 80g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Aanbiedingen : | Sets / Degustatie aanbiedingen |
| Ingrediënten | Dextrose, acidifier: citric acid; acidity regulator: sodium hydrogen carbonate; humectant: sorbitol; inulin, potassium hydrogen carbonate, flavorings, anti-caking agent: tricalcium phosphate. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
| Ingrediënten | Dextrose, acidifier: citric acid; acidity regulator: sodium hydrogen carbonate; humectant: sorbitol; inulin, potassium hydrogen carbonate, flavorings, anti-caking agent: tricalcium phosphate. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|