Het Miche Pistard 2.0 crankset geeft elke baanfiets een fraaiere uitstraling en garandeert directe aandrijving. Bovendien is het uiterst stabiel en van hoogwaardige kwaliteit. De crank met een steekcirkel van 144 mm en een 5-armige kettingbladhouder is gesmeed uit lichtgewicht 6082-aluminium en beschikt over een geïntegreerde 24 mm Evo Max holle as.
Trapascompatibiliteit:
| Productnaam: | Miche Pistard 2.0 Track Crankset - zwart |
| Fabrikant: | Miche |
| Artikelnummer: | MIH305889 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Tijdrijden, Piste |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1 |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Uitvoering kettingblad: | rond |
| Kettingbladbevestiging: | conventioneel |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 680g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | CSP20BB |
| Boutgatenring : | 144 mm |
| Lengte van de crank: | 165 mm, 170 mm |
| number of teeth: | 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56 |
| GTIN's: | 8050148699910, 8050148699729, 8057013348591, 8050148699699, 8050148699712, 8050148699941, 8050148699972, 8050148699828, 8050148699521, 8050148699620, 8050148699743, 8050148699927, 8050148699705, 8050148699736, 8050148699750, 8050148699767, 8050148699774, 8050148699781, 8050148699897, 8050148699903, 8050148699934, 8050148699958, 8050148699989, 8050148699965, 8050148699842, 8057013348607, 8057013348638, 8057013348645 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.miche.it |