| Productnaam: | Challenge Chicane Folding Tire - Race | TLR | Superlight - 33-622 | black |
| Fabrikant: | Challenge |
| Artikelnummer: | CHT399312 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Veldrijden |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.1-5.1bar |
| ETRTO: | 33-622 |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 33 mm |
| Bandenmateriaal: | bead: aramid | casing: nylon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 02074 Chicane TLR 33 |
| GTIN's: | 8855627020748 |
| Pagina van de fabrikant: | https://challengetires.com/ |