De
Volledig nieuwe, offset schouderblokken zorgen voor maximale stabiliteit in de bochten en grote centrale remblokken bijten agressief in de grond.
De
| Productnaam: | Specialized Cannibal Grid Gravity 2Bliss Ready T9 MTB Vouwband - 27.5x2.4 | Zwart |
| Fabrikant: | Specialized Equipment |
| Artikelnummer: | SPZ667901 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, Downhill |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 62-584 |
| Karkasdichtheid: | 60TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.40" |
| Bandenmateriaal: | Gripton® T9 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1460g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 888818912810 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |