Er zit veel meer achter de
SRAM's GX Eagle AXS Transmission 1x12 versnellingen leveren een enorm versnellingsbereik, uitzonderlijke robuustheid en feilloos elektronisch schakelen. Krachtige SRAM Rival AXS hydraulische schijfremmen houden je snelheid onder controle via lichte, sterke
| Productnaam: | CUBE NUROAD HYBRID C:62 SLX 400X - Carbon Gravel E-Bike - 2025 - carbon / glossy |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB679647 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, Allroad / Gravel |
| Ketting: | SRAM GX Eagle Transmission Flattop |
| Cassette: | SRAM XS-1275 |
| Versnellingspook: | Rival eTap AXS |
| Achterderailleur: | SRAM GX Eagle AXS Transmission |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | e*thirteen Helix Race |
| Remmen: | SRAM Rival | 180/180mm |
| Wielen: | Newmen Evolution SL X.R.25 |
| Zadelpen modell: | Newmen Advanced | Carbon |
| Zadel: | Natural Fit Nuance |
| Stuurlint: | ACID Bartape CC |
| Stuur: | Easton EC70 AX Gravel | Carbon |
| Stuurpen: | CUBE Aero |
| Vork: | CUBE C:62 Carbon |
| Balhoofd: | ACROS |
| Frame: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Batterijcapaciteit: | 400Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| E-bike batterij: | Bosch CompactTube 400 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Light Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Bosch charger |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Schwalbe G-One Bite Evo | 45-622 |
| Maximale bandbreedte: | 50mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 13800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 817300 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch System Control | Mini Remote |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line SX |
| Draaimoment: | 55Nm |
| Productserie: | CUBE - Nuroad Hybrid |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571465139, 4054571465153, 4054571465160, 4054571465122, 4054571465146 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |