Of je nu slalomt tussen smalle bomen op de smalle singletrails in Massa Marittima of met hoge snelheid door de berms raast in het Sölden Bike Park: geen probleem met het VariGrip-systeem – bestaande uit een stuur en bijpassende handvatten. Het VariGrip-systeem maakt het mogelijk om de stuurbreedte aan te passen zonder het stuur in te korten. Er zijn twee versies van de aluminium mtb-sturen met het VariGrip-systeem: een smalle versie met een breedte van 710-760 mm voor XC- en trailfietsen en een brede versie (760-810 mm) voor enduro- en downhillgebruik. Deze twee Evolution SL VGS aluminium sturen zijn optioneel verkrijgbaar met een rise van 10, 25 en 40 mm.
Slim en eenvoudig waren de doelstellingen bij de ontwikkeling van het VariGrip-systeem. Het is geïmplementeerd met behulp van twee schroefdraadstukken die stevig in het stuur en de handgreep zijn gelamineerd. Hierdoor kan de handgreep traploos met 25 mm aan elke kant worden versteld. Bovendien hebben de bar ends van Newmen VGS-sturen speciale, versterkte schroefdraadhulzen die de nodige stabiliteit bieden, zelfs bij maximale stuurbreedte. Een schaalverdeling met 5 mm-afstand op het stuur en de handvatklem met een 3 mm-zeskant dopsleutel maken het instellen heel eenvoudig en veilig, zelfs offroad. Het Evolution SL VariGrip aluminium stuur is perfect voor fietsen met verschillende breedtes, voor verhuurfietsen en demofietsvloten. Uiteraard werkt het alleen met Newmen VariGrip-handvatten.
| Productnaam: | Newmen Evolution SL 318.25 VGS MTB Riser Bar - 760-810mm |
| Fabrikant: | Newmen |
| Artikelnummer: | NWM701053 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht, Upsweep |
| Stuurbreedte: | 760 mm, 780 mm, 800 mm, 785 mm, 805 mm, 770 mm, 790 mm, 810 mm |
| Buiging naar achteren: | 8° |
| Rise: | 25mm |
| Hoge buiging: | 8° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 339g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 90157 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4054571042682 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.newmen-components.de/de/ |