Voor en tijdens de training. Neem niet meer dan 8 repen per dag.
Overschrijd de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt ter vervanging van een evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren. Buiten bereik van kinderen bewaren.
| Productnaam: | Styrkr BAR50 - Energiereep - 12x67g |
| Fabrikant: | Styrkr |
| Artikelnummer: | SYR724593 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder palmolie |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 804g |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 67g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Pagina van de fabrikant: | https://eu.styrkr.com/ |
| Ingrediënten | Glucose Syrup, Rice Crispies (20%)(Rice Flour, Rice Bran, Sugar, Rice Extract), Vegan Caramel (Sugar, Glucose Syrup, Water, Vegetable Fat (Shea), Golden Syrup (Partially Inverted Refiners Syrup), Faba Bean Flour, Caramelised Sugar, Salt, Emulsifiers (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Rapeseed Lecithin), Natural Flavoring), Chocolate Chip (Sugar, Cocoa Mass, Cocoa Butter, Emulsifier; SOYA Lecithin, Natural Vanilla Flavoring), Dates (7%)(Dates, Rice Flour), ALMONDS (6%), Golden Syrup (Partially Inverted Sugar Syrup), Vegetable Oil (Rapeseed), Sugar, Humectant (Glycerol), Gelling Agent (Agar), Sea Salt (0.72%), Emulsifier (SOYA Lecithin), Vanilla Flavoring. Made in a facility that handles gluten, eggs, milk and nuts. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|