De Baccara TCX-Machine zijn carbon velgen voor tubes die geschikt zijn voor gebruik in cyclocross-wedstrijden. Met UCI-goedkeuring, veelzijdig op alle soorten ondergrond (zand, modder, gras, ...). De velgbreedte van 27,6 mm zorgt voor een betere pasvorm van de tube en dus voor meer grip en betere prestaties, en beperkt het risico dat de tube losschiet. Even comfortabel op vlakke als heuvelachtige wegen dankzij hun lage gewicht. Door hun grote breedte zijn ze zeer aerodynamisch, stabiel en ongevoelig voor zijwind. Perfect voor cyclocross.
| Productnaam: | DUKE TCX-Machine 36 SLR2 Velg Tube - 28" | Carbon | Tubular | Disc - 24 Gaten - UD |
| Fabrikant: | DUKE Racing Wheels |
| Artikelnummer: | DKE732360 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Veldrijden |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Binnenband |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 570.5mm |
| Geschikte bandenafmetingen: | 28-38mm |
| ETRTO: | 27.6-622 |
| Max. spaakspanning: | 1200N |
| Ogen: | geen |
| Breedte van de velg: | 28mm |
| Mondbreedte: | 27.6mm |
| Hoogte velgprofiel: | 36mm |
| max. systeemgewicht: | 110kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 325g |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3701517706207 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.duke-racingwheels.com/?lang=en |