De naam zegt het al. De TrailControl-fietsrugzak met een inhoud van 25 liter is voorzien van het gelijknamige Aeroflex Control-rugsysteem! Als het net van het draagsysteem is aangetrokken en gespannen, wordt de rug perfect geventileerd tijdens het fietsen. Als je de trail opgaat, hoef je slechts aan twee lussen te trekken om een goed gewatteerde contactrug te krijgen en zo het zwaartepunt aangenaam dicht bij het lichaam te houden. De ruglengte is traploos verstelbaar.
Opbergruimte wordt geboden door een groot hoofdvak met een ophangsysteem voor een drinkblaas, netvakken aan de zijkanten en een tas met ritssluiting op de rechterheupbandvleugel. Als de helm op het hoofd zit, kan de voor vizierhelmen geschikte helmhouder aan de voorkant ook worden gebruikt voor het vervoeren van beschermers of de jas.
Er zijn verschillende opbergmogelijkheden, zoals een tot aan de grond reikend, praktisch ingedeeld voorvak voor gereedschap, een opbergvak voor oplaadkabels en dergelijke in het hoofdvak en een sleutelring. Compressieriemen aan de zijkanten, borst- en heupriem, een bevestiging voor een drinkslang en een knipperlicht, en reflecterende elementen maken de fietsrugzak rond. Het aparte bodemvak maakt de Trail Control 25 liter fietsrugzak bij uitstek geschikt voor meerdaagse tochten of voor gebruik tijdens lange wandelingen. Een regenhoes is inbegrepen.
Het materiaal van de TrailControl-fietsrugzak is voorzien van een Eco Finish-behandeling die water- en vuilafstotend is. VAUDE ziet daarbij af van fluorcarbonen, zogenaamde PFAS- of PFC-chemicaliën, die ervan verdacht worden schadelijk te zijn voor de gezondheid.
| Productnaam: | Vaude TrailControl 25+ fietsrugzak - black |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU745065 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 310/290/540mm |
| Volume: | 25l |
| Technologieën: | Eco Finish |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Ruglengte: | 43-59cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1332g |
| Duurzaamheid: | Green Shape, Groene knop |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Helmhouder, Inclusief regenhoes, Drinksysteem compatibel |
| GTIN's: | 4067729122334 |