Voor en tijdens de training. 1 portie (20 g, komt overeen met 2 eetlepels) oplossen in 500 ml water. Neem met regelmatige tussenpozen, ongeveer elke 15 - 20 minuten, 50 tot 100 ml in. Neem maximaal 3 porties per dag (60 g).
Het product dient te worden gebruikt als onderdeel van een gevarieerd en evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl. De dagelijkse inname van 60 g (3 porties) mag niet worden overschreden. Bewaar op een koele, droge plaats. Na gebruik op milieuvriendelijke wijze afvoeren.
| Productnaam: | NAMEDSPORT HydraFit - Koolhydraatdrankpoeder - 400g |
| Fabrikant: | NAMEDSPORT |
| Artikelnummer: | NMS660539 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen, Magnesium |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 10000ml |
| Uitvoering levensmiddel: | Poeder/Korrels |
| Toniciteit: | Hypotoon |
| Inhoud: | 400g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 400g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8058268961375, 8058268962617 |
| Ingrediënten | Dextrose, maltodextrins 25%, acidifier: citric acid; trisodium citrate, flavor: red orange, tri-magnesium citrate 1.56%, dibasic calcium phosphate, sodium chloride, female potassium phosphate 1.08%, anti-caking agent: silicon dioxide; vitamin C (L-ascorbic acid), sweetener: Sucralose; niacin (nicotinamide), pantothenic acid (D- calcium panthotenate) ,vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), riboflavin, thiamine (thiamine hydrochloride), folic acid(pteroylmonoglutamic acid) biotin, vitamin B12 (cyanocobalamin). |
| Voedingswaardetabel: | Nutritional facts per 100 g |