Of je nu behendig tussen de bomen op de smalle singletrails in Massa Marittima wilt slalommen of met hoge snelheid door de berms in het Sölden Bike Park wilt razen: geen probleem met het VariGrip-systeem, bestaande uit een stuur en bijpassende handvatten. Met het VariGrip-systeem kun je de breedte van het stuur in slechts een paar eenvoudige stappen aanpassen. Er zijn verschillende versies van het lichtgewicht carbonstuur, de Advanced VGS: voor Cross Country tot All Mountain, een smalle versie met een breedte van 710-760 mm, en voor Enduro tot Downhill, een brede versie met een stuurbreedte van 760-810 mm. Deze twee Advanced VGS carbonsturen zijn verkrijgbaar met een rise van 10, 25 en 40 mm.
Slim en eenvoudig waren de eisen bij de ontwikkeling van het VariGrip-systeem. Dit werd gerealiseerd met behulp van twee schroefdraadstukken die stevig in het stuur en de handgreep zijn gelamineerd. Hierdoor kan de handgreep aan elke kant traploos 25 mm worden verschoven. Bovendien hebben de bar ends van Newmen VGS-sturen speciale, versterkte schroefdraadhulzen die zelfs bij maximale stuurbreedte voor de nodige stabiliteit zorgen. Een schaalverdeling met 5 mm-afstand op het stuur en de handvatklem met een 3 mm-binnenzeskantsleutel maken het afstellen kinderspel en veilig, zelfs offroad.
Het Advanced VariGrip carbon stuur is perfect voor fietsers die graag met verschillende breedtes experimenteren, voor verhuurfietsen en demofietsvloten. Het werkt natuurlijk alleen met Newmen VariGrip handvatten.
| Productnaam: | Newmen Advanced 318.25 VGS MTB Riser Bar - 760-810mm |
| Fabrikant: | Newmen |
| Artikelnummer: | NWM701043 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht, Upsweep |
| Stuurbreedte: | 760 mm, 780 mm, 800 mm, 785 mm, 805 mm, 770 mm, 790 mm, 810 mm |
| Buiging naar achteren: | 8° |
| Rise: | 25mm |
| Hoge buiging: | 8° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 235g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 90161 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4054571042644 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.newmen-components.de/de/ |