De Cima Versa 3 is een veelzijdige tent die ultiem comfort biedt. De tent biedt veel ruimte met stahoogte in het leefgedeelte en een verlengde vestibule voor het opbergen van spullen, koken en eten. De voor- en achterkant kunnen worden opgerold voor optimale ventilatie, terwijl een gaasraam met buitengordijn een overdekte ventilatiemogelijkheid biedt. De zijdeur biedt flexibele toegang en kan met extra stokken (apart verkrijgbaar) worden omgebouwd tot luifel. De binnentent heeft gaaspanelen en opbergvakken voor binnen en buiten. Stokken met kleurcodering en verstelbare haringen met robuuste aluminium gespen zorgen voor eenvoudig opzetten.
| Productnaam: | Robens Cima Versa 3 Tent - Green |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB721428 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Maat verpakking (L/W/H): | 560/220/220mm |
| Waterkolom: | 6000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | 3 |
| Tent maximaal gewicht: | 6500g |
| Ingangen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 6500g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 130415 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388145017 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |