Doe een maatlepel in 350 tot 500 ml water en schud. Als uitgangspunt raden we aan om 1-2 porties per uur training te drinken. Verder geldt: drink alleen als je dorst hebt. Drink niet als je geen dorst hebt.
Het product dient te worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Skratch Labs Hydration Sport Drink Mix - Elektrolyt-Drankpoeder - Houdbaarheidsdatum 01.07.2026 - 20x22g |
| Fabrikant: | Skratch Labs |
| Artikelnummer: | SKL768170 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Vitamines/mineralen, Zouten/elektrolyten, Magnesium |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 100000ml |
| Uitvoering levensmiddel: | Poeder/Korrels |
| Inhoud: | 440g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 22g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Aanbiedingen : | THT |
| Pagina van de fabrikant: | www.skratchlabs.eu |
| Ingrediënten | Cane sugar, dextrose, sodium citrate, citric acid, magnesium lactate, calcium citrate, potassium citrate, lemon oil, lime oil, lemon juice, lime juice, ascorbic acid (vitamin C). |
| Voedingswaardetabel: | The nutritional informations refer to 100 g: Vitamins & Minerals per 100 g:< * NRV = Nutrition Reference Value
|