Poeder voor een hypotone drank met mineralen en 9 vitaminen.
Inclusief Giro D`Italia 2018 Limited Edition drinkfles.
HydraFit is een exclusief mengsel van minerale zouten, maltodextrine en vitaminen ontwikkeld tot een hypotone elektrolytendrank. (osmolariteit 190 mOsm/l). HydraFit is de ideale oplossing om vocht- en zoutverlies door hevig zweten tijdens intensieve training te compenseren. Magnesium en kalium helpen de spierfunctie in stand te houden en vermoeidheid te verminderen. Met zoetstof.
Voor en tijdens het sporten. Los 1 portie (20 g, overeenkomend met 2 eetlepels) op in 500 ml water. Neem 50 tot 100 ml met regelmatige tussenpozen, ongeveer om de 15-20 minuten. Neem tot 3 porties per dag (60 g).
Het product moet worden ingenomen als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en van een gezonde levensstijl. De dagelijkse inname van 60 g (3 porties) niet overschrijden. Uit de buurt van jonge kinderen houden. Koel en droog bewaren. Na gebruik milieuvriendelijk verwijderen.
Leveringsomvang: 1 blik á 400 g + gratis drinkfles Giro D'Italia 2018 500 ml.
| Productnaam: | NAMEDSPORT HydraFit Drankpoeder 400g + fles 550 ml |
| Fabrikant: | NAMEDSPORT |
| Artikelnummer: | NMS406022 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen, Magnesium |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 10000ml |
| Uitvoering levensmiddel: | Poeder/Korrels |
| Toniciteit: | Hypotoon |
| Inhoud: | 400g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Aanbiedingen : | Sets / Degustatie aanbiedingen |
| GTIN's: | 8058268960446, 8058268962334 |
| Ingrediënten | Dextrose, maltodextrins 25%, acidifier: citric acid; trisodium citrate, flavor: red orange, tri-magnesium citrate 1.56%, dibasic calcium phosphate, sodium chloride, female potassium phosphate 1.08%, anti-caking agent: silicon dioxide; vitamin C (L-ascorbic acid), sweetener: Sucralose; niacin (nicotinamide), pantothenic acid (D- calcium panthotenate) ,vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), riboflavin, thiamine (thiamine hydrochloride), folic acid(pteroylmonoglutamic acid) biotin, vitamin B12 (cyanocobalamin). |
| Voedingswaardetabel: | Nutritional facts per 100 g |