Deze energierepen zijn prestatievoeding met een heerlijke smaak. Of je nu een fietstocht van 150 km maakt of een nieuwe route wilt verkennen, deze energiereep is gemaakt om je avontuur te ondersteunen. Alle ingrediënten zijn uitsluitend afkomstig uit de natuur en worden op milieuvriendelijke wijze geteeld. Het is een vrij eenvoudige formule: eet goed en lever goede prestaties. Met een mix van volle granen, eiwitten en vezels geeft
Voor het beste resultaat neem je
Het product dient te worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerd en evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl. De kamertemperatuur mag maximaal 20 °C bedragen en de luchtvochtigheid maximaal 60 %.
| Productnaam: | Clif Bar The Original Energy Bar - Mixpakket - Koolhydraat-proteïne-repen - 12x68g |
| Fabrikant: | Clif Bar |
| Artikelnummer: | CLF475111 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Proteïne, Vitamines/mineralen |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Zonder palmolie |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens, Na |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 816g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 816g |
| Aanbiedingen : | Sets / Degustatie aanbiedingen |
| GTIN's: | 3076949522337, 4026465155693 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.clifbar.com/ |
| Ingrediënten | Blueberry Almond CrispWhole grain rolled oats* (20.5%), brown rice syrup*, soy rice krispies (soy protein isolate, rice flour, barley malt extract), roasted soybeans*, tapioca syrup*, cane sugar syrup*, Chicory root extract, soy flour*, almonds* (4.2%), dried blueberries (3.0%), apple juice concentrate, high oleic sunflower oil*, natural flavors, sea salt, acidity regulator: Citric acid, antioxidant: extracts containing strong tocopherols. *Organic May contain peanuts, other nuts, milk, sesame seeds, rye, triticale and wheat.
Crunchy Peanut ButterWhole grain oatmeal* (21.1%), brown rice syrup*, tapioca syrup*, soy rice krispies (soy protein isolate, rice flour, barley malt extract), cane sugar syrup*, roasted soybeans*, peanut butter* (6.2%), peanuts (5.9%), peanut flour (4.5%), chicory root extract, soy flour*, natural flavors, sea salt. *Organic May contain other nuts, milk, sesame, rye, triticale and wheat.
White Chocolate Macadamia NutWhole grain rolled oats* (21.9%), brown rice syrup*, roasted soybeans*, soy rice crispies (soy protein isolate, rice flour, barley malt extract), tapioca syrup*, cane sugar syrup*, Macadamia nuts* (4.9%), chicory root extract, soy flour*, cane sugar*, high oleic sunflower oil*, natural flavors, sea salt, cocoa butter (0.9%), soy flour, antioxidant: high tocopherol extracts, emulsifier: soy lecithin. *Organic May contain peanuts, other nuts, milk, sesame seeds, rye, triticale and wheat. May contain pieces of nut shell.
Chocolate Almond FudgeWhole grain rolled oats* (22.4%), brown rice syrup*, soy rice crispies (soy protein isolate, rice flour, barley malt extract), roasted soybeans*, tapioca syrup*, cane sugar syrup*, almonds* (4, 1%), unsweetened chocolate (4.1%), soy flour*, chicory root extract, low fat cocoa powder (3.0%), high oleic sunflower oil*, natural flavors, sea salt, antioxidant: high tocopherol extracts. *Organic May contain peanuts, other nuts, milk, sesame seeds, rye, triticale and wheat. May contain pieces of nut shell.
Chocolate ChipWhole grain rolled oats* (22.3%), brown rice syrup*, soy rice krispies (soy protein isolate, rice flour, barley malt extract), roasted soybeans*, tapioca syrup*, cane sugar syrup*, unsweetened chocolate (5.5%), chicory root extract, soy flour*, high oleic sunflower oil*, natural flavors, sea salt, cinnamon*. *Organic May contain peanuts, nuts, milk, sesame, rye, triticale and wheat.
Peanut Butter BananaBrown rice syrup*, soy protein isolate, peanuts* (8.37%), rolled oats (7.56%), cane sugar syrup*, rice flour, peanut butter* (5.76%), oat fiber*, cane sugar, unsweetened chocolate* (2, 60%), roasted soybeans*, banana powder* (1.52%), soy flour, dried bananas (0.62%), sea salt, cocoa butter* (0.39%), natural flavors, barley malt extract, emulsifier: Soy lecithin, antioxidant: extracts containing strong tocopherols. *Biological May contain nuts, milk, rye, triticale and wheat.
Peanut Muesli MixOat flakes 20%, brown rice syrup, soy crispies (rice flour, soy protein isolate, barley malt extract), tapioca syrup, roasted soybeans, peanuts 7%, cane sugar syrup, raisins 5%, chicory root fiber, peanut butter, soy flour, sugar, pumpkin seeds, cocoa mass, salt, flavorings, cocoa butter, sunflower oil, emulsifier (soy lecithin). May contain milk, nuts, and wheat. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: | Blueberry Almond Crisp
* NRV = Nutrition Reference Value Crunchy Peanut Butter
* NRV = Nutrition Reference Value
White Chocolate Macadamia Nut
* NRV = Nutrition Reference Value
Chocolate Almond Fudge
* NRV = Nutrition Reference Value
Chocolate Chip
* NRV = Nutrition Reference Value
Peanut Butter Banana
* NRV = Nutrition Reference Value Peanut Muesli Mix
|