Refresher is een poeder met vitaminen, mineralen en eiwitten voor de bereiding van een koolhydraat-eiwit drank voor herstel na het sporten. Refresher biedt snel herstel dankzij koolhydraten en wei-eiwit.
Roer of schud na de training 25 g (1 ½ volle eetlepel/1 sachet) in 250 ml water of niet-koolzuurhoudend mineraalwater. Roer na een zware inspanning (training of wedstrijd) de dubbele hoeveelheid door 500 ml water of niet-koolzuurhoudend mineraalwater.
Het product moet worden geconsumeerd als frame van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | ultraSPORTS RECOVER Refresher - Proteïne-Koolhydraat-Drankpoeder - 500g |
| Fabrikant: | ultraSPORTS |
| Artikelnummer: | ULS743755 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Proteïne, Vitamines/mineralen, Aminozuren, Magnesium |
| Voedingsform: | Vegetarisch, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Na |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 5000ml |
| Uitvoering levensmiddel: | Poeder/Korrels |
| Inhoud: | 25g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 25g |
| GTIN's: | 4030787001934 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ultra-sports.de/ |