De Isostar Energy Bar Multifruits is een koolhydraatrijke energiereep met waardevolle energie voor voor of tijdens het sporten. De smakelijke energiereep is praktisch voor onderweg en dankzij de heerlijke multifruitsmaak een uitstekend tussendoortje voor sportieve prestaties. Met suiker en zoetstof.
Ideaal voor voor of tijdens het sporten. Vooral voor prestaties van gemiddelde tot hoge intensiteit. We raden aan één reep per dag te gebruiken.
Voor lange en korte inspanningen. Energy Sports Bar kan ook buiten competitieverband worden geconsumeerd om koolhydraatreserves op te bouwen en weer op te bouwen. Het product moet worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | isostar Sport Energiereep - Granen en Multivruchten - 30x40g |
| Fabrikant: | isostar |
| Artikelnummer: | ISO198018 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen |
| Voedingsform: | Vegetarisch, Zonder noten |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 1200g |
| Modeljaar: | 2024 |
| Gewicht: | 40g |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.isostar.de/ |