De Isostar Energy Bar Chocolade is een sportreep om energie aan te vullen voor of tijdens het sporten. De smakelijke energiereep is praktisch voor onderweg en dankzij de heerlijke chocoladesmaak een uitstekend tussendoortje voor sportieve prestaties.
Ideaal voor voor of tijdens het sporten. Speciaal voor prestaties van gemiddelde tot hoge intensiteit. We raden aan om één reep per dag te nemen.
Voor lange- en kortetermijnactiviteiten. Energy Sports Bar kan ook buiten competitieverband worden geconsumeerd om koolhydraatreserves op te bouwen en weer op te bouwen. Het product moet worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | isostar Sport Energiereep - Chocolade - 30x35g |
| Fabrikant: | isostar |
| Artikelnummer: | ISO198027 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen |
| Voedingsform: | Vegetarisch, Zonder noten, Zonder palmolie |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 1050g |
| Modeljaar: | 2024 |
| Gewicht: | 35g |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.isostar.de/ |